Zmena na trénerských postoch v juniorke

Nový impulz juniorke Slovana má priniesť trénerská dvojica Richard Kapuš, Roman Liška.

Nelichotivé posledné miesto v tabuľke a zatiaľ len tri víťazstvá nášho mužstva sa vedenie HC SLOVAN Bratislava rozhodlo vyriešiť výmenou na trénerských postoch.

Doterajších trénerov Miroslava Mosnára a Jozefa Pethöa vystrieda na lavičke Richard Kapuš spoločne so svojim asistentom Romanom Liškom. Nový trénerský tandem si svoju kategóriu prevzal v utorok na popoludňajšom tréningu, prvé ostré stretnutia si odkrúti už počas nadchádzajúceho víkendu.

Richard Kapuš s Romanom Liškom pôsobili posledné roky úspešne v kategórií kadetov. Hokejisti do 16 rokov boli v poslednom období vystávnou skriňou práce s mládežou, keď sa z majstrovského titulu tešili trikrát v rade.

Richarda Kapuša netreba fanúšikom Slovana príliš predstavovať, so Slovanom spojil veľkú časť svojej kariéry, v drese s orlom na hrudi sa tešil zo šiestich slovenských majstrovských titulov a je súčasťou klubovej siene slávy. Jeho dlhoročný asistent Roman Liška je otcom známeho útočníka belasých Adama Lišku, dnes hrajúceho za Severstaľ Čerepovec.

Po siedmich sezónach pri našich junioroch skončila dvojica Miroslav Mosnár a Jozef Pethö, ktorá preberie kategóriu kadetov. HC SLOVAN Bratislava ďakuje svojim trénerom za poctivú a zodpovednú prácu, počas ktorej vychovali pre seniorov niekoľko hráčov a oslavovali dva majstrovské tituly.


Fotogaléria

Ďalšie články