Seniori Slovana podporujú svojich nasledovníkov

Včerajší tréning cez videohovor bol pre mladých Slovanistov niečím špeciálny. Na monitoroch sa mi totiž zjavili ich idoly zo seniorského tímu HC SLOVAN!

Mládežníci HC SLOVAN Bratislava majú toto obdobie veľmi ťažké. Svoje tréningy musia absolvovať pomocou videohovoru so svojimi trénermi, ktorí im vytvaráju denný tréningový proces. Včerajší tréning kategórie HT7 ''narušil'' Andrej Meszároš, keď sa pripojil do skupinového hovoru. Mladi Slovanisti nezaváhali a zasypali slovanistického obrancu spŕškou otázok. Pre mladé talenty to bol veľký zážitok hovoriť s profesionálnym hráčom s takou minulosťou. Andrej odpovedal na rôzne druhy otázok a určite tak uspokojil každého mladého slovanistu.

O hodinu neskôr na video tréningu kategórie HT 8 sa objavil Milan Kytnár. Milan, ako veľký srdciar a športovec, sa vie vcítiť do duší chlapcov, ktorí nemôžu momentálne hrávať svoj obľubený šport. Opäť musel odpovedať na nespočetné množstvo otázok od mladých nádejí Slovana. 

Táto aktivita podporuje mladých chlapcov, aby aj v týchto ťažkých časoch nezabudli na sebe pracovať a vedeli, že sme všetci spolu v jednom tíme!

 


Fotogaléria